Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Jakubowo – na sprzedaż i na wynajem Jakubowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Obiekt noclegowy z parkingiem Jakubowo

Jakubowo,warmińsko-mazurskie

3 900 000 zł540 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko - kompleks budynków agroturystycznych położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. To prosperujące, sezonowe gospodarstwo agroturystyczne, które od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Jakubowo + 18 km)

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 40 m , położony w centrum miasta, w oficynie, w budynku wolnostojącym. Lokal idealnie nadaje się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz(Jakubowo + 18 km)

36 zł/m²100 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 600m2 w biurowcu na 1,2 i 3 piętrze od 600 m2. Winda- jest 36 zł netto - 300m2 pomieszczenia biurowe wyremontowane mieszczące 11 pokoi cena.

Szczegóły ogłoszenia

35,08 zł/m²305 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego przy ulicy Królowej Jadwigi 9 w ścisłym centrum Inowrocławia. Jest to jedna z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

61,90 zł/m²42 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komfortowe lokale na wynajem w Centrum Żnina. Szukasz miejsca do pracy wynajmij u Nas.Powierzchnie lokali ( od 18m2 do 150m2), cena uzależniona od powierzchni. Dodatkowo do lokali przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł120 m² 5 412,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 120 m2 mieszkalno-usługowy, mrągowo twój biznes W zasięgu ręki! /jedna Z ciekawszycha ofert na rynku! ta nieruchomość zarobi na siebie I ciebie! Numer kontaktowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kijowska

Bydgoszcz(Jakubowo + 18 km)

40 zł/m²240 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal do wynajęcia Bydgoszcz, ul. Kijowska Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 240 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku przy ulicy Kijowskiej w Bydgoszczy. Lokal dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Grobelna

Śródmieście,Chojnice(Jakubowo + 10 km)

20,55 zł/m²180 m² 3 699 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego i przestronnego lokalu o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Mrągowo

Mrągowo(Jakubowo + 8 km)

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

*Lokal 60 m2 na parterze w ścisłym centrum Mrągowa 0% prowizji /numer kontaktowy do właściciela : sześćset dziewięćdziesiąt - osiemset - sześćset dziewięćdziesiąt " Szukasz / szukacie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Andrzeja

Inowrocław(Jakubowo + 25 km)

20 zł/m²60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia część lokalu o powierzchni około 60 m2 w Inowrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, z bogatym zapleczem usługowo-handlowym. Cena najmu to 20 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz(Jakubowo + 18 km)

36,84 zł/m²95 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia Ul Gdańska 145 Bydgoszcz 3 500 zł netto /miesiąc Dwie witryny sklepowe Parking za budynkiem Ogrzewanie gazowe własne Więcej informacji udzielę telefonicznie  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij